RODO
Adres
ul. Konstytucji 3 Maja 3
86-300 Grudziądz
Godziny otwarcia
Poniedziałek - Czwartek: 8:00 - 20:00
Piątek: 8:00 - 18:00
Rejestracja
RODO

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Centrum Zdrowia na Skarpie Sp. z o.o. z siedzibą w Grudziądzu, ul. Konstytucji 3 Maja 3, kod pocztowy 86-300.

Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 i 9 RODO i w celu rejestracji medycznej, postawienia diagnozy i dalszego leczenia.

Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes.

Sposoby kontaktu z inspektorem ochrony danych w Centrum Zdrowia na Skarpie Sp. z o.o. z siedzibą w Grudziądzu, to: adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 661 014 444.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres zgodnie z ustawą o Prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta oraz Ustawy o działalności podmiotów leczniczych.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest wymogiem ustawowym. Brak podania danych osobowych będzie skutkował nie realizacją usługi medycznej.

Informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane żadnym odbiorcom danych.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Newsletter zdrowotny

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj wiadomości o ważnych badaniach
ul. Konstytucji 3 Maja 3, Grudziądz | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | 661 014 444 | 661 074 444
© 2020 Centrum Zdrowia Na Skarpie | Projekt i realizacja: Studio113